Skelbiamas prekybos vietų Trakų miesto turgavietėje nuomos konkursas

Skelbiamas Trakų rajono savivaldybės nuosavybės teise valdomo turto – prekybos vietos Nr. 17, esančios Trakų miesto turgavietės paviljone,  viešas nuomos konkursas. 

Konkursas vyks 2021 m. kovo 29 d.  10:00 val., Trakų rajono savivaldybės administracijoje, Vytauto g. 33, Trakuose ( 202 kab.) (dėl karantino vyks be konkurso dalyvių).

Paraiškos viešam nuomos konkursui priimamos 2021 m. kovo 25 d.,  nuo 8.00 iki 12.00 val., Trakų rajono savivaldybės administracijoje, Vytauto g. 33, Trakai (318 kab.).

Nuomojama 10,30 kv. m ploto viena prekybos vieta Nr. 17,  esanti Trakų miesto turgavietės paviljone, adresu: Vilniaus Mažoji g., Trakų m. Prekybos paskirties vieta priskiriama prekybos pramoninėmis prekėmis zonai.

Minimali nuomos trukmė – 5 metai

Nuompinigių dydis:  už visą nuomojamą plotą mėnesiui – 111,85 Eur,  už vieną kvadratinį metrą mėnesiui – 10,89  Eur. Į šią sumą neįskaityti komunaliniai mokesčiai, patalpų draudimo, apsaugos ir kiti mokėjimai, susiję su prekybos vietos paviljone,  aptarnavimu.

Fiziniai ir (ar) juridiniais asmenys, norintys dalyvauti prekybos vietos turgavietėje nuomos konkurse arba jų įgalioti atstovai, iki skelbime nurodyto laiko pateikia nuomotojui užklijuotą voką, ant kurio turi būti užrašyta: I) konkurso dalyvio vardas ir pavardė arba pavadinimas; II) konkurso dalyvio asmens kodas (fizinio asmens) arba juridinio asmens kodas (juridinis asmuo); (III) pageidaujama išsinuomoti prekybos vieta (t. y. paviljonas), ir nuoroda „Prekybos vietos nuomos konkursui"; (IV) nuoroda, kokioje prekybos zonoje pageidauja prekiauti ir kokiomis prekėmis ketina prekiauti. Jei teikiama jungtinė paraiška, duomenis ant voko nurodo visi jungtinės paraiškos dalyviai.

Užklijuotame voke turi būti pateikta: laisvos formos paraiška, kurioje nurodoma konkurso dalyvio ar jo įgalioto atstovo vardas, pavardė ir asmens kodas (fiziniams asmenims), gyvenamoji vieta, kontaktinis telefonas, kredito įstaigos pavadinimas ir adresas, sąskaitos numeris ir kodas (jei turi), arba juridinio asmens pavadinimas, kodas, adresas (buveinė), kontaktinis telefono numeris, kredito įstaigos pavadinimas ir adresas, sąskaitos numeris ir kodas (jei turi).

Paraiška turi būti pasirašyta konkurso dalyvio ar jo įgalioto atstovo. Jei teikiama jungtinė paraiška, ją pasirašo visi jungtinės paraiškos dalyviai;

Dėl papildomos informacijos apie Konkurso sąlygas  kreiptis į Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus specialistę Laura Grybauskaitę (318  kab.), tel. (8 528) 51 258, el. p. laura.grybauskaite@trakai.lt.

Griežtai draudžiama Trakietis paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.234.252.109.

Rašyti

Portalo Trakietis redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

MALTOS ORDINO PAGALBOS TARNYBOS 30-METIS LIETUVOJE: NUO VIENUOLIŲ RITERIŲ IKI TŪKSTANTINĖS SAVANORIŲ

Maltos ordino pagalbos tarnyba (maltiečiai) šiemet švenčia veiklos 30-metį. Ši sukaktis – puiki proga geriau susipažinti su maltiečiais, jų...

Netikėti mėsos marinatai pavasariškiems kepiniams

Šiltąjį sezoną kepsninėje po atviru dangumi ruošiamas maistas vilioja daugelį. O tam, kad kepsniai ar daržovės burnoje paliktų ryškų skon...