Balandžio 11 d. Lino Kojalos knygos

Balandžio 11 d., 17 val. Trakųviešojoje bibliotekoje vyks Lino Kojalos knygos „Europa? Pokalbiai suprezidentais, ministrais, patarėjais ir taksistais apie mūsų ateitį“pristatymas.KodėlNida atliko svarbų vaidmenį Lietuvai siekiant narystės Europos Sąjungoje? KaipEuropai sekasi spręsti pabėgėlių krizę? Ar ES lyderiai išlaikys vienybę Rusijosatžvilgiu? Kaip klostysis JAV ir Europos santykiai Donald'o Trump'o eroje? Arišliks euro valiuta? Atsakymų į šiuos ir daugybę kitų klausimų bus ieškomanaujausioje, plačiai skaitytojų auditorijai skirtoje Lino Kojalos knygoje.Knyga„Europa? Pokalbiai su prezidentais, ministrais, patarėjais ir taksistais apiemūsų ateitį“ – tai kelionės po didžiąsias Europos sostines ir JAV bei pokalbiaisu žmonėmis, prisidėjusiais prie Europos vienijimo bei politikos formavimo.Politologas Linas Kojala padeda atrasti ir suprasti Europą.SuprastiEuropą – atrodo, kad tai neįmanoma misija, nes Europa didelė, o Europos Sąjungaatrodo dar didesnė ir sudėtingesnė dėl savo sutarčių, direktyvų, biurokratinioaparato. Vis dėlto Rytų Europos studijų centro direktorius, politologas LinasKojala tikina, kad Europą suprasti ir pažinti įmanoma ir yra lengviau neiatrodo.Knygoje„Europa? Pokalbiai su prezidentais, ministrais, patarėjais ir taksistais apiemūsų ateitį“ autorius kalbino Europos valstybių, Lietuvos politikos lyderius,diplomatus, ekspertus ir tuos, kurie prisidėjo prie Europos suvienijimo pokaro. Daugiau nei trisdešimt pokalbių Berlyne, Londone, Briuselyje, Bostone irVašingtone atskleidžia, kad Europa – tai žmonės. Ir būtent taip ją vertinant –kaip gyvą, kintantį organizmą – galima lengviau suvokti, kaip gyvename dabar irkas mūsų visų laukia ateityje.LinasKojala pateikia pokalbius ir diskusijas apie Europos Sąjungos kūrimą pasibaiguskarui, jos plėtrą ir didžiausias dabartinės Europos problemas. Čia aptariamamigracijos krizė, Jungtinės Karalystės išstojimas ir jo keliamos grėsmės,saugumas, finansinės problemos.LinasKojala – politologas, Rytų Europos studijų centro (RESC) direktorius. DėstoVilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, yrašio instituto doktorantas. Harvardo universitete Davis centre dirbo tyrėju,buvo gavęs prestižinę Fulbrighto stipendiją. Šiuo metu yra šio universitetonereziduojantis ekspertas projektams.L.Kojala yra dirbęs Užsienio reikalų ministerijoje, vadovavo tarptautiniamsprojektams. Domisi ir dažnai rašo komentarus ar kalba žiniasklaidoje apieEuropos integraciją, NATO politiką, Rusijos vidaus ir užsienio politiką, RytųPartnerystės šalių politiką ir raidą, informacinius karus, JAV užsieniopolitiką. Yra rengęs komentarus CNN, „The Moscow Times“, BBC, Vokietijos,Prancūzijos, Nyderlandų nacionaliniams transliuotojams, skaito pranešimustarptautinėse konferencijose.Kviečiamedalyvauti! 
Trakųviešosios bibliotekos informacijaGriežtai draudžiama Trakietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.232.53.231.

Rašyti

Portalo Trakietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Kovo 8 d. rašyk Nacionalinį diktantą!

Kovo 8 d. 11.00 val. Trakų viešojoje, Lentvario ir Rūdiškių bibliotekose ateikite rašyti Nacionalinį diktantą!

Trakuose rašytoja B. Jonuškaitė pristatys savo naujausią knygą

Kovo 7 d., 17 val. Trakų viešojoje bibliotekoje įvyks rašytojos Birutės Jonuškaitės knygos „Maestro“ pristatymas.