KVIEČIA AKCIJA „SU KALĖDŲ DVASIA DOVANOKIM VAIKAMS GROŽĮ, GĖRĮ IR ŠYPSENAS!“

Labdaros akcija  šeštus metus vienija žmones, įstaigas bei įmones bendram tikslui – PADĖTI.

Pagalba kitam – tolerantiškos ir draugiškos visuomenės pagrindas, o vaikams, kurie gauna pagalbą, tai – šv. Kalėdų stebuklas, kurį mokosi dovanoti kitiems.

Atjauta – pripažinimas, kad šiuo metu iš tiesų sunku ir geranoriškas supratimas, jog laikas padėti ar prašyti pagalbos.

Dosnumas – daryti daugiau, nei tikimasi, kuriant socialinius ryšius ir santykius, todėl, kad matome kur kas pozityviau t.y. nuolat esame laimingi.

Ėjimas – buvimas šalia ir dalyvavimas kartu, kad ir kas nutiktų, atrandant nuolatinius globėjus.

Tikėjimo stebuklas padeda patirti būties džiaugsmą. Šis jausmas pripildo širdis vilties, drąsos sutikti permainas ir nugalėti baimes.

Išmintis – harmonija su aplinkiniu pasauliu, pasižymi patirtimi ir įžvalgumu, kuris padeda sėkmingai tvarkytis įvairiomis aplinkybėmis.

Tad startuojame su 38 šeimų sąrašu (94 vaikai), kuriuos surinko Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro socialiniai darbuotojai, lankantys šeimas. Prie labdaros akcijos šeimų poreikių suvestinės pateikti rajono švietimo įstaigų ugdytinių poreikiai, pakviesti ir švietimo įstaigų socialiniai pedagogai, tad sąrašas bus pildomas. Labdaros akcija vyks iki kitų metų, iki Trijų Karalių. 

Labdaros akciją globoja Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė. 2018–2019 metais šios akcijos rėmėjų dėka padėta 73 šeimoms, kuriose auga 189 vaikai.

Kviečiame ir Jus prisidėti parama pinigais į Trakų rajono savivaldybės administracijos sąskaitą LT324010042700064549 banke (įstaigos kodas 181626536, Vytauto g. 33 , Trakai). Pavedimo paskirtis – Kalėdinė akcija vaikams.

Galite aukoti ne tik pinigus, bet ir daiktus. Reikalingų buities daiktų, technikos, baldų, paslaugų sąrašai pateikiami pagal seniūnijas.

Labdaros akciją organizuoja Trakų krašto kultūros ir amatų asociacija.

Informacija teikiama telefonu +37069827197 (Dominyka) arba el.p trakukrastas@gmail.com

Šeimų poreikių sąrašas 

Labdaros akcijos organizatoriai

Griežtai draudžiama Trakietis paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 35.175.191.36.

Rašyti

Portalo Trakietis redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Praėjęs savaitgalis Viesų bendruomenėje praūžė audringai, kartu su saule, lietumi ir žaibais

Asociacija „Viesų bendruomenė“ vykdydama Birtų tarybos Active Citizens Lietuvoje, kurią įgyvendina Politikos tyrimų ir analizės istitutas b...

MALTOS ORDINO PAGALBOS TARNYBOS 30-METIS LIETUVOJE: NUO VIENUOLIŲ RITERIŲ IKI TŪKSTANTINĖS SAVANORIŲ

Maltos ordino pagalbos tarnyba (maltiečiai) šiemet švenčia veiklos 30-metį. Ši sukaktis – puiki proga geriau susipažinti su maltiečiais, jų...