Visuomenei pristatomas pakoreguotas Trakų rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimo pro

Savivaldybės specialistų ir bendrojo plano projekto rengėjo „Urbanistika“ konstruktyvaus dialogo dėka gimė iš esmės naujas, gerokai aiškesnis ir kokybiškesnis bendrojo plano projektas, kuriuo vadovausimės artimiausią dešimtmetį.

Specialistai ypatingą dėmesį skyrė savivaldybės rekreacinio potencialo išnaudojimui ir kraštovaizdžio apsaugai, kadangi tai pagrindinis savivaldybės ūkinės gyvybės resursas.

Savivaldybės specialistai ir plano rengėjas „Urbanistika“ bendromis jėgomis įvertino gautus pasiūlymus, daugelį pasiūlymų visiškai ar iš dalies pavyko įgyvendinti.

Savivaldybė yra užregistravusi 184 pasiūlymus dėl Trakų rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinių. Pasiūlymus galima teikti ir toliau, iki pakartotino bendrojo plano projekto viešo svarstymo posėdžio pabaigos.

Informaciją apie parengtą Trakų rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimą teikia Trakų rajono savivaldybės administracija, Vytauto g. Nr. 33, Trakai. Su sprendiniais galima susipažinti nuo 2019 m. balandžio mėn. 8 d. iki 2019 m. gegužės mėn. 10 d. Trakų rajono savivaldybės 203 ir 205 kab. Atsakingas asmuo – Trakų rajono savivaldybės administracijos Architektūros skyriaus vedėjas - rajono vyriausias architektas, tel. 8(528)-58 311. Su informaciniu pranešimu ir visų etapų projektine dokumentacija galima susipažinti Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje nuo 2019 m. balandžio mėn. 8 d. iki 2018 m. gegužės mėn. 10 d. (Projekto numeris TPD Nr. K-RJ-79-16-325). Bendrojo plano keitimo grafinė dalis pakartotinai eksponuojama Trakų rajono savivaldybės administracijos 2 aukšto lentoje nuo 2019 m. balandžio mėn. 15 d. iki 2019 m. gegužės mėn. 10 d.

Sprendinių viešas aptarimas vyks Trakų rajono savivaldybės didžiojoje salėje 2019 m. gegužės mėn. 10 d. 10.00 val.

Išsamiau http://trakai.lt/index.php?1637421822

 

Povilas Montvila 
Savivaldybės vyriausiasis architektas (Architektūros skyriaus vedėjas)

Griežtai draudžiama Trakietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.205.176.100.

Rašyti

Portalo Trakietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Daugiau seleno kraujyje – mažesnis insulto pavojus

Naujojo amerikiečių ir kanadiečių tyrimo metu dar kartą patvirtinta, kad selenas – vienas plačiausiai aptarinėjamų mikroelementų, apsaugo n...

Išrūšiuotų atliekų „nelaimingo likimo“ mitas sugriautas!

Nepaisant nenuginčijamos rūšiavimo svarbos, kuri, mums gyvenant šiltnamio efekto eroje kiekvienais metais tampa vis aktualesne, toli gražu ne vis...