Startuoja vyresnio amžiaus žmonių veiklumo programa „Būk aktyvus – būk matomas!“

Dingusių žmonių šeimų paramos centras kviečia asmenis nuo 55 metų iki senatvės pensijos gyvenančius Vilniaus mieste, Elektrėnuose, Širvintų r., Švenčionių r., Trakų r., realizuoti save, dalyvaujant nemokamoje programoje „Būk aktyvus – būk matomas“, skatinančioje vyresnio amžiaus žmonių veiklumą.
Projekto ambasadorius – kunigas Algirdas Toliatas.

Programos įgyvendinimo laikotarpis: 2018 m. kovas – 2021 m. kovas.

Programos tikslas – sukurti palankias sąlygas vyresniems darbingo amžiaus asmenims aktyviai dalyvauti sprendžiant socialinius ir pilietinius klausimus, padidinti jų dalyvavimo darbo rinkoje galimybę.

Kodėl verta dalyvauti? Įgyvendinant programą 55 metų su¬laukę ir vyresni žmonės galės atrasti save savanoriškoje veikloje. Programa atvers daugiau galimybių įsi¬darbinti, plėsti savo bendravimo ratą, didins motyvaciją, o kartu ir saviver¬tę.

Dalyvių atranka. Kviečiame Tave kartu su kunigu Algirdu Toliatu įprasminti savo kasdienybę, jei:

• Tavo amžius nuo 55 m. iki nustatyto senatvės pensijos amžiaus;

• Nori įsitraukti į prasmingą savanorišką veiklą ir/ar ieškai darbo;

• Gyveni Vilniaus mieste, Elektrėnuose, Širvintų r., Švenčionių r., Trakų r.

Pagrindinės programos veiklos:

• SAVANORYSTĖ – pagalbos teikimas dingusių asmenų artimiesiems, asmenims nukentėjusiems nuo smurto šeimoje ir modernios vergovės;

• INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS TAU – atrandant ir prasmingai save realizuojant kasdienėje veikloje bei esant poreikiui psichologinės konsultacijos;

• MOKYMAI – skaitmeninis raštingumas, socialiniai ir pilietiniai gebėjimai, iniciatyva ir verslumas;

• 3 „Kontaktų mugės“, kuriose Tavęs lauks darbdaviai, nevyriausybinės organizacijos, visuomenės veikėjai, bei, žinoma, mes, kartu su kunigu Algirdu Toliatu.

Susidomėjai? Įprasmink savo kasdienybę jau šiandien, užpildyk elektroninę dalyvio anketą!

Registracijos anketa: spauskite ČIA

Mums reikia tavęs!

Daugiau informacijos: Rugilė Butkevičiūtė, rugile@missing.lt, tel: +37069299570.

Projektą „Būk aktyvus-būk matomas!” (Nr. 08.3.2-ESFA-K-415-01-0192) finansuoja Europos socialinis fondas.

Griežtai draudžiama Trakietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.234.76.59.

Rašyti

Portalo Trakietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Laisvės gynėjų 28-osios metinės Aukštadvaryje

Aukštadvaryje nuvilnijo renginiai Laisvės gynėjų dienos 28-osioms metinėms. Ankstyvą sausio 11-os rytą Aukštadvario mokyklose vyko pilietinė ...

Gerumas suteikia džiaugsmo

Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras bei centro filialai dalyvauja įvairiuose Lietuvos ir tarptautiniuose jaunimo projektuose, organ...