Šauni iniciatyva: nemokama ekskursija Trakų pilyje

Pastaruojumetu daugėja Lietuvos gyventojų besidominančių savo šalies istorija. Šįinteresą dar labiau skatina Kultūros ministerijos dovana, leidžianti nemokamailankytis įvairiuose Lietuvos muziejuose kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį.Tomis dienomis Lietuvos muziejai būna pilni įvairaus amžiaus gyventojų,trokštančių geriau pažinti mūsų praeitį.Savarankiškakelionė po muziejaus ekspoziciją būna smagi, bet taip įdomu būtų sužinoti iristorijas, kurias gali papasakoti eksponuojami daiktai, akimirkai persikeliantį kitą amžių. Deja, ekskursijos muziejuose tądien yra mokamos ir jų kainossiekia net iki 20 eurų, ypač kai užsakoma ekskursija nevalstybine kalba. Be to,nusprendus mokėti, ekskursija reikėtų užsisakyti daug anksčiau. Ką gi daryti?Belieka paieškoti iniciatyvų!Jauantrą kartą šiais metais paskutinį mėnesio sekmadienį Trakuose vyks nemokamosekskursijos po Trakų pilį. Iniciatyvių jaunų gidų komanda paruošė šią dovanąVilniaus ir Trakų gyventojams bei miestų svečiams. Pirmą kartą š.m. sausio 31d. tokios ekskursijos vyko lietuvių ir rusų kalbomis, į jas susirinko nemažaivietinių gyventojų bei vilniečių.Šįsekmadienį, kovo 31 d. ekskursijos siūlomos net 4-omis kalbomis: lietuvių, lenkų,rusų ir ispanų. Gidai kviečia dalyvauti visus norinčius ir pažada, kad bussmagu. Ekskursijos metu bus galima pamatyti, kur gyveno Vytautas Didysis,išgirsti Galvės ežero legendas, sužinoti įdomių detalių apie Žalgirio mūšį irdaug kitų įdomybių. Ekskursijos prasideda apžvalgos aikštelėje priešais pilįkovo 31 d., sekmadienį, 11.00 val.
 Laukiami visi, norintys smagiai praleistidieną.Griežtai draudžiama Trakietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.232.53.231.

Rašyti

Portalo Trakietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Daugiau seleno kraujyje – mažesnis insulto pavojus

Naujojo amerikiečių ir kanadiečių tyrimo metu dar kartą patvirtinta, kad selenas – vienas plačiausiai aptarinėjamų mikroelementų, apsaugo n...

Išrūšiuotų atliekų „nelaimingo likimo“ mitas sugriautas!

Nepaisant nenuginčijamos rūšiavimo svarbos, kuri, mums gyvenant šiltnamio efekto eroje kiekvienais metais tampa vis aktualesne, toli gražu ne vis...