Pasirašyta projekto „Daugiafunkcių aikštelių statybos rangos sutartis

Startavo dar vienas naujas infrastruktūros gerinimo projektas Lentvaryje.

 Rugpjūčio 3 dieną Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoius Darius Kvedaravičius su UAB „Altitudė“ direktoriumi Kęstučiu Biekša pasirašė projekto „Daugiafunkcių aikštelių prie Lentvario Motiejaus Šimelionio, „Versmės “ ir Henriko Senkevičiaus gimnazijų įrengimas“ statybos darbų įgyvendinimo sutartį. Bendra sutarties vertė siekia 766 338,36 Eur.

Projekto įgyvendinimo metu bus įrengta bei atnaujinta laisvalaikio, bendruomenės užimtumą ir fizinį aktyvumą skatinanti infrastruktūra.

Prie Motiejaus Šimelionio gimnazijos, adresu Klevų al. 26B, Lentvaris, daugiafunkcėje aikštelėje bus įrengta: futbolo, krepšinio ir gimnastikos aikštelės, bėgimo takai, šuoliaduobė, rutulio stūmimo sektorius, pėsčiųjų takai, suoliukai, atnaujinta veja ir laiptai, privažiavimo kelias ir automobilių aikštelė, atraminės sienutės, teritorijos apšvietimas ir teritorijos vaizdo stebėjimo sistema, teritorijos aptvėrimas, inžineriniai tinklai (lietaus nuotekų), šiukšliadėžės.

Prie „Versmės“ ir Henriko Senkevičiaus gimnazijų, adresu Lauko g. 20, Lentvaris, daugiafunkcėje aikštelėje bus įrengta: futbolo aikštelė, bėgimo takai, lauko treniruoklių aikštelė, šuoliaduobė, šuolio į aukštį konstrukcija, ieties, granatos metimo takas, rutulio stūmimo platforma, pėsčiųjų takai, suoliukai, atraminė sienutė, atnaujinta veja, teritorijos apšvietimas ir teritorijos vaizdo stebėjimo sistema, inžineriniai tinklai (lietaus nuotekų), šiukšliadėžės.

Darbus planuojama baigti 2018 metų rudenį.

Projektui įgyvendinti pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ priemonę 07.1.1-CPVA-R-905 „Miestų kompleksinė plėtra“ yra skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos.
 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

Nuotraukoje (iš kairės): Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja S. Žilionienė, savivaldybės administracijos direktorius D. Kvedaravičius, savivaldybės merė E. Rudelienė, UAB „Altitudė“ direktorius K. Biekša, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė. D. Nedvecka.

Griežtai draudžiama Trakietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.90.119.59.

Rašyti

Portalo Trakietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Kodėl tarakonai išlenda naktį?

Tarakonai – kenkėjai, dažniausiai pastebimi po vidurnakčio. Pasak, kenkėjų kontrolės ekspertų, dauguma rūšių tarakonų dieną neaktyvūs, ...

Apie gyvenimo nugludintas esmes...

Meilė – plati ir daugiareikšmė sąvoka. Yra meilė darbui, bičiuliams, draugams, artimiesiems, šeimai. Kartais būna abstrakti ir nieko neįpar...