Naujas projektas ir naujos galimybės inovacijoms

Rajono savivaldybė įsitraukė į naujo tarptautinio projekto, kurį vykdo Turkijos Niliufer savivaldybė, veiklas.

Tai Europos Sąjungos finansuojamas projektas „Inovacijos kaimo plėtrai“, kurį įgyvendina Niliufer savivaldybė, pritraukusi dviejų ES šalių savivaldybes – partneriais buvo pasirinkta Trakų bei Chios (Graikija) savivaldybės. Be to, projekte dalyvauja Chios miesto Mestos kultūros asociacija.

Praėjusią savaitę rajono delegacija dalyvavo projekto veiklose. Delegaciją sudarė Darius Kvedaravičius, savivaldybės administracijos direktorius, Agata Mankeliūnienė, direktoriaus pavaduotoja, Viktorija Podlipajeva, Trakų turizmo centro direktoriaus pavaduotoja, Darius Deinarovičius, Trakų istorijos muziejaus archeologas, Simona Šovaitė, Lietuvos kaimo turizmo asociacijos atstovė. Taip pat po penkis atstovus delegavo ir kiti projekto partneriai iš Graikijos – Chios miesto bei Mestos kultūros asociacijos.

Niliufer inovacijų centre vyko dviejų dienų mokymai tema ,,Inovacijų centro sistemos sukūrimas vietos administracijoje“. Kalbėta apie inovacijų centro įsteigimo galimybes, inovacijų svarbą bei jų diegimą savivaldybėse.

Dvi dienas Trakai pristatė savo patirtį turizmo srityje Misi bei Gölyazı kaimų bendruomenėms. Savo patirtimi taip pat dalijosi ir Mestos kultūros asociacija.

Niliufer savivalybėje vyko susitikimas su savivaldybės vicemeru, specialistais bei garbės konsulu Berat Tunakan. Jame buvo pristatytas mūsų rajonas, kultūros ir gamtos paveldo apsaugos praktika. Savo patirtimi dalijosi ir Chios savivaldybė.

Buvo aptartas tolimesnis bendradarbiavimas, bendrų projektų galimybės bei tolimesni projekto realizavimo žingsniai, inovacijų diegimo galimybės Trakų rajone. Kitas darbo susitikimas vyks Chios (Graikijoje).
 

Agata Mankeliūnienė 
Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja

Griežtai draudžiama Trakietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.174.43.27.

Rašyti

Portalo Trakietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

„Gintarinių irklų“ regatoje triumfavo Trakų irkluotojai

Trakai diktuoja irklavimo madas! Tuo buvo galima įsitikinti praėjusį savaitgalį vykusioje 57-ojoje tarptautinėje „Gintarinių irklų“ regatoj...

Ieškoma be žinios dingusi trakietė

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai ieško dingusios be žinios Evelinos Matikiūnaitės...