Keliauja labdaros akcijos „Su Kalėdų dvasia dovanokim vaikams grožį, gėrį ir šypsenas“ dovanos

Ir miestuose, ir kaimuose aplinka, kiemai ir namai tvaska girliandomis ir papuošimais, tvyro šv. Kalėdų laukimo nuotaika. Prie labdaros akcijos „Su Kalėdų dvasia dovanokim vaikams grožį, gėrį ir šypsenas“ prisidedančių žmonių, įmonių dovanos keliauja į šeimas. Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė šiame aktyviame šventiniame laikotarpyje aplankė kelias šeimas, domėjosi, kokiomis sąlygomis gyvena vaikai, kaip sekasi mokytis.

Iš akcijoje dalyvaujančių 74 šeimų (187 vaikai), parama jau pasieks 44 šeimų  (116 vaikų). Dėl dovanojamų daiktų/paslaugų specifikos ir  aktyvaus šventinio laiko, kaip ir kasmet akcija kelsis į kitus metus ir vyks iki sausio mėnesio pabaigos, kol, vėliausiai, bus sustatyti langai dviejuose namuose ir viename bute. Langus šiemet šeimoms dovanoja UAB Altitudė. Tad nevėlu prisidėti ir dalyvauti, dar reikia įvairių daiktų: židinio kapsulės, kilimo, lovos vaikui, spintos, 6 patalynių komplektų su užvalkalais, 2 rašomųjų stalų, 4 televizorių, 3 komodų, 3 sofų- lovų, 3 kompiuterių, statybinių prekių, dulkių siurblio, langų, sportinio vyr. kostiumo, metalinių lauko durų.
Dideles nuolaidas naujai buitinei technikai: skalbyklėms, šaldytuvams ir šaldikliui suteikia UAB Vektrona, nemokamai organizavusi atvežimą pristatė 10 automatinių skalbimo mašinų, šaldiklį, 8 šaldytuvus, kurių talpa 300 l. Paramą buitinei technikai ir baldams suteikė UAB Insola bei parama pinigais į Trakų rajono savivaldybės administracijos sąskaitą pervedę asmenys, ar įmonės. Taip pat jau pristatytos ir 4 pusiau automatinės skalbyklės, šeimoms, kurios gyvena atokiau, kaimuose, ir neturi vandentiekio, o 5 dviaukštės lovos daugiavaikėms šeimoms atvyks tarpušventyje.

Akcijoje dalyvauja visi, svarbiausia – noras prisijungti

Parama labdaros akcijai  buvo renkama ir tradiciniame Lentvaryje vykstančiame „Gerumo spindulėlių“ renginyje. Į kavinę „Siesta“ skanauti plikytų sausainukų ar žagarėlių šeimas kvietė kavinės šeimininkai Arūnas ir Evelina. Beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondas „Drauge" Balčiūnų kaime sudegusio namo šeimai padovanojo elektrinę viryklę. Štai A., V. Podgaiskiai, R., T. Ustilos, I., A. Nedzveckai, A.,P. Gryzunovai , E., A. Rulevičiai, S., A. Surudos, B., M. Jodis, S. Bachanovič ir I. Leščinskaitė antrus metus dovanoja saldainius Onuškio vaikams, iš viso 60 dovanėlių. Sergiejus Stankevičius nuo praeitų metų tęsia interneto mokėjimus trims šaunioms ir gabioms Rūdiškių gimnazijos mokinėms. Kupini gerumo ir atjautos kiekvienas prisidedantis prie akcijos linki gražių švenčių, jų laukiantiems vaikams ir jų tėvams.

Saturno svajonė – vaikščioti

Ypatingo dėmesio susilaukė Saturno Ramaškos istorija. Mama kreipėsi su dideliu prašymu padėti dešimtmečiui sūnui – Saturnui, sergančiam VCP nuo gimimo, nuvykti į reabilitaciją.  Berniukas jau ketvirtokas, mokosi Vilniaus Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijoje, yra imlus, adekvatus, draugiškas, bendraujantis, viskuo besidomintis, savarankiškai nevaikšto, nesėdi be atramos. Saturnas nuo metų lankosi įvairiuose gydymo ir reabilitacijos centruose, keičiasi ir stiprėja, o šiais metais išsipildė jo ir jo artimųjų svajonė gauti reabilitaciją Slovakijos sanatorijoje. Kelių savaičių standartinis procedūrų kompleksas kainuoja 3 078,00 eurų, ir tai tik procedūros. Socialiniame tinkle paskelbus, apie renkamą paramą Saturno reabilitacijai jau prisidėjo 41 asmuo, paaukojęs 2 047,00 eurus. Iki reikalingos surinkti sumos liko visai nedaug, išpildykite Saturno svajonę vaikščioti! Paaukoti galite banko pavedimu, Jelenai Ramaškienei, banko sąskaita LT917044000652611165, pavedimo paskirtis – Parama Saturno reabilitacijai.

Rėmėjai

Prie Trakų rajono savivaldybės merės Editos Rudelienės globojamos akcijos, paramos pinigais prisidėjo Danutė Juškevičienė, Evelina Randienė, Nijolė Kmieliauskienė, Edvard Keizik, Tomas Grišius, Laima Balčytienė, Irena Kalkienė, Marija Jankovskaja, Dominyka Semionovė, Aušra Piragienė, Ieva Skaistytė, Donata Nedvecka, Agnė Markovskytė, Giedrė Žuromskienė, Jovita Savel, Greta Pavlovskaja, Tomas Naktinis, Ingrida Kazėnaitė, Danė Rudelienė, Ana Gornova, Anželika Geiciūnienė, Edita Rulevičienė, Audra Kurdzikauskienė, Alvyda Kazakevičiūtė-Staniunaitienė, Gintautas Grišius, Aleksandras Abeciūnas, UAB Jusada Plius, Gintautas Paltanavičius, Teresa Charukevič, Inga Ablingienė, Eugenijus Bareiša, Zina Piraškevičienė, Natalija Čirikienė, Segiejus Stankevičius, UAB Etra, Aušra Večerinskienė, UAB Geokada ir kt.

Parama daiktais/paslaugomis/dovanų kuponais: Ovidijus Barkauskas, Sergiejus Stankevičius, UAB Insola, UAB Altitudė, UAB Geodeziniai matavimai, Rolandas Paškonis, Inesa Židonytė, UAB Trakų kooperacijos prekyba, UAB NS2, Trakų rajono švietimo įstaigų vadovai, Marija Puč, Aliona Urban, Karolina Narkevič, Romualdas Ingelevič, Edita Merkevičienė, 41 asmuo paaukojęs Saturno Ramaškos reabilitacijai, Ingrida Karpičienė, Vilma Gaižauskienė, Jovita Miliauskienė, Vida Ravoit, UAB Onninen, Raminta Rusovičiūtė, UAB Lentvario baldai, UAB Trakų šilumos tinklai ir kt.

Sąrašus paramai teikia Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras, mokyklų socialiniai darbuotojai.

Kviečiame prisidėti parama pinigais į Trakų rajono savivaldybės administracijos sąskaitą LT324010042700064549, banke (įstaigos kodas 181626536, Vytauto g. 33 , Trakai). Pavedimo paskirtis – Kalėdinė akcija vaikams. Informacija apie reikalingus daiktus, paslaugas ar sveikatos gerinimo priemones skelbiama www.trakai.lt.

Dominyka Semionovė,

Trakų rajono savivaldybės mero patarėja

 

Nuotraukoje Edita Rudelienė, Loreta Oliškevičienė ir Dominyka Semionovė su labdaros akcijos dalyvių dovanomis: dviračiu ir zuikiu keliauja į šeimas.Griežtai draudžiama Trakietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.205.176.100.

Rašyti

Portalo Trakietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Daugiau seleno kraujyje – mažesnis insulto pavojus

Naujojo amerikiečių ir kanadiečių tyrimo metu dar kartą patvirtinta, kad selenas – vienas plačiausiai aptarinėjamų mikroelementų, apsaugo n...

Išrūšiuotų atliekų „nelaimingo likimo“ mitas sugriautas!

Nepaisant nenuginčijamos rūšiavimo svarbos, kuri, mums gyvenant šiltnamio efekto eroje kiekvienais metais tampa vis aktualesne, toli gražu ne vis...