Kalėdiniai Lentvario bibliotekos renginiai

 Didžiųjų švenčių išvakarėse, Lentvario miestobibliotekoje tradiciškai vyko renginiai skirti Knygų Kalėdų akcijai ,,Skaitymaipo Kalėdų eglute“. Pirmą kartą bibliotekoje apsilankė ir skaitymuose dalyvavo miestolopšelio-darželio ,,Šilas“ darželinukai su auklėtojomis Renata Vladimirenko irIngrida Aleksandrovič. Vaikai smalsiai apžiūrinėjo knygų pilnas lentynas,susipažino su vaikiškų knygų skyriumi. Vėliau susėdę prie stalo, klausėsibibliotekininkės Inesos skaitomos pasakos apie Senį Besmegenį ir Šunelį. Paklausę pasakos, mažieji ėmėsi kūrybos - klijavokalėdinius atvirukus su sniego seniais. Kiekvienas norėjo parodyti savo išmonęir kūrybiškumą, suklijuoti kuo įspūdingesnį Senį Besmegenį, nupiešti snaigių iružrašyti kalėdinius palinkėjimus tėveliams. Darželinukai džiaugėsi susitikimuir žadėjo vėl apsilankyti kartu su tėveliais. ĮKalėdinius skaitymus tradiciškai susirinko ir Lentvario parapijos Caritas vaikųdienos centro ,,Akimirka“ auklėtiniai su vadove Diana Jacevič. Kartu subibliotekininke Violeta vaikai skaitė vieną iš Didžiosios klasikos knygų -,,Kalėdų vakaro novelės", kurią parašė Claudia Vurnakes. Novelėje ,,Kalėdųmėlynasis strazdas“ pasakojama apie princesę ir mėlynąjį paukštelį, apiestebuklus vykstančius Kalėdų naktį. Ši princesės istorija moko gerumo, kuriotaip trūksta šiuolaikiniam pasauliui.

Vėliau vykokūrybinės Kalėdinių žaisliukų dirbtuvės. Žaisliukai gavosi iš ties smagūs irlinksmi, o kas gali būti geriau negu savo mažytėmis rankytėmis padarytasdarbelis. Žaislai buvo daromi iš popieriaus juostelių ir puošiami blizgučiais,apvalūs bumbulai, besmegeniai ir eglutės,  kuriuos galima kabinti ant eglutės. Kai kurievaikai padarė net po kelis žaisliukus, kuriuos pasiėme namo. Vėliau vaikaivaišinosi vafliukais ir saldainiais, dalinosi įspūdžiais.

 Kaip ir kasmetgruodžio mėnesio pabaigoje Lentvario miesto biblioteka surengė Kalėdinį padėkosvakarą savo ištikimai bendruomenei. Vakarą vedė iš kosmoso platybių nukritusižvaigždutė Meridiana su savo nuostabiaisiais palydovais: Fonotauru Jonu, kuris užburiančiaigrojo saksofonu,  žavingąja visatos žinoveDžiuzeliana, kuri išpranašavo visiems kitų metų ateitį, tiek iš knygų, tiek iškosmoso fosforo dulkių ir paslaptinguoju magu Magdeinu Donatu, kuris savo burtaisir magijos stebuklais užbūrė visus aplink. Vakarui įpusėjus Meridiana visusvaišino kosminiais saldainiais, kurie suteikė stebuklingųjų galių. Vėliau vykokosminiai žaidimai ir šokiai, kurie kėlė juoką ir visiems suteikė džiaugsmo irgeros nuotaikos. Kai svečiai iš Kosmoso išskrido, bibliotekos skaitytojai darilgai bendravo, gerdami arbatą, aptarinėjo kosminį vakarą, metų įvykius irateinančių kitų metų iššūkius. Vakaras iš ties buvo stebuklingas ir įsimintinas.Džiaugiamės, kad esame kartu!
 
Trakų viešosios bibliotekos
Lentvario filialo vyr. bibliotekininkėInesa Daunaravičienė
  
Griežtai draudžiama Trakietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.205.176.100.

Rašyti

Portalo Trakietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Daugiau seleno kraujyje – mažesnis insulto pavojus

Naujojo amerikiečių ir kanadiečių tyrimo metu dar kartą patvirtinta, kad selenas – vienas plačiausiai aptarinėjamų mikroelementų, apsaugo n...

Išrūšiuotų atliekų „nelaimingo likimo“ mitas sugriautas!

Nepaisant nenuginčijamos rūšiavimo svarbos, kuri, mums gyvenant šiltnamio efekto eroje kiekvienais metais tampa vis aktualesne, toli gražu ne vis...