Jubiliejinės XX Vaikų ir jaunimo sporto varžybos „Parafiada“

Šį šeštadienį, gegužės 18d., Lentvaryje įvyko jubiliejinės XX Vaikų ir jaunimo sporto varžybos„Parafiada“. Renginyje dalyvavo 11 jaunimo grupių iš įvairių Vilniaus apskrities kampelių. Vaikai ir jaunimas varžėsi dviejose amžiaus grupėse ir galėjo pasirinktinai dalyvauti keturiolikoje sporto rungčių (krepšinis,tinklinis, futbolas, ringo, mišri estafetė, šaškės, tenisas, rutulio stūmimas, ėjimai 1000 ir 2000 metrų, bėgimai 100, 400, 1000 ir 1500 metrų) bei 5 konkursuose (dailės, muzikos, teatro, religijos žinių bei biblijos išmanymo).
Renginys tradiciškai prasidėjo iškilmingomis Šv. Mišiomis, kurias aukojo Pijorų vienuolyno atstovas- kun. Tomaš Olčak. Po Šv. Mišių visi dalyviai ir organizatoriai, skambant pūčiamųjų instrumentų orkestrui, iškilmingai keliavo į Lentvario H. Sienkevičiaus gimnazijos stadioną. Oficialiame žaidynių atidaryme dalyvavo Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Marija Puč bei Trakų rajono savivaldybės tarybos narė Teresa Solovjova, Šv. Juozo Kalasancijaus vardo asociacijos „Parafiada“ Varšuvoje atstovai Marija Kujel bei kun. Tomaš Olčak.Po iškilmingo vėliavos iškėlimo jaunimas ir vaikai šauniai leido laiką rungtyniaudami tarpusavyje bei dalyvaudami kultūrinėje programoje.Jubiliejinės XX Vaikų ir jaunimo sporto šventės „Parafiada“ nugalėtojais tapo Mickūnų Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų parapijos jaunimas, antrąją vietą iškovojo Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč.M. Marijai parapijos jaunimas, o trečią vietą- Dievo Gailestingumo bažnyčios Kalveliuose atstovai. 
Nuoširdžiai dėkojame visiems savanoriams, teisėjams, grupių vadovams bei Lentvario H.Senkevičiaus gimnazijai už bendradarbiavimą, o Šv. Juozo Kalasancijaus vardo asociacijai „Parafiada“ Varšuvoje bei Trakų rajono savivaldybei už finansinę paramą. Tikimės, kad po metų vėl susitiksime, sąžinigai drauge konkuruoti,dorai elgtis ir prasmingai praleisti laiką bendraudami ir sportuodami. 
Iki pasimatymo kitais metais. 
 
Lentvario parapijos sporto ir laisvalaikio klubo „PAX“ atstovė

DianaJacevičGriežtai draudžiama Trakietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.205.176.100.

Rašyti

Portalo Trakietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Daugiau seleno kraujyje – mažesnis insulto pavojus

Naujojo amerikiečių ir kanadiečių tyrimo metu dar kartą patvirtinta, kad selenas – vienas plačiausiai aptarinėjamų mikroelementų, apsaugo n...

Išrūšiuotų atliekų „nelaimingo likimo“ mitas sugriautas!

Nepaisant nenuginčijamos rūšiavimo svarbos, kuri, mums gyvenant šiltnamio efekto eroje kiekvienais metais tampa vis aktualesne, toli gražu ne vis...