Gerumas suteikia džiaugsmo

Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras bei centro filialai dalyvauja įvairiuose Lietuvos ir tarptautiniuose jaunimo projektuose, organizuoja ir vykdo įvairius renginius. Juos padeda auginti ir parama, kurios sulaukė lentvariečiai.

Centro tikslas – kryptinga veikla padėti vaikui ir jaunuoliui tapti sąmoninga asmenybe, sugebančia atsakingai ir kūrybingai spręsti savo problemas, aktyviai veikti visuomenėje bei prisitaikyti prie kintančios aplinkos. Jo lankytojai – jauni, aktyvūs ir daug kuo besidomintys rajono mokyklų mokiniai, ieškantys jiems patrauklios veiklos paaugliai, jaunimas. Muzikiniai renginiai – vieni populiariausių tarp lankytojų, tačiau organizuojant tokius renginius reikalinga muzikos įgarsinimo aparatūra, kurią centras daug metų turėjo nuomotis.

2019 m. sausio 9 d. – džiugi diena centro lankytojams. Lentvario jaunimo centras sulaukė dovanos, kuri visus – organizatorius ir lankytojus – labai pradžiugino. Trakų Rotary klubo prezidentas Robertas Volosevičius ir klubo nariai Virgilijus Poviliūnas bei Kšyštof Narkevič įteikė Lentvario jaunimo centrui muzikos įgarsinimo aparatūrą. Ši aparatūra labai reikalinga muzikinių renginių metu, ji suteiks jaunimo renginiams naujų spalvų ir kokybės.

Renginyje dalyvavo ne tik Rotary klubo nariai, tačiau kartu jie pasikvietė ir žinomą muzikantą, dainų autorių bei populiarių projektų prodiuserį Saulių Urbonavičių- Samą, kuris atvyko ne vienas, o su projekto „X faktorius“ dalyviais Ugne Audzevičiūte, Luku Jonaičiu, Roku ir Laurynu. Ypač šie svečiai labai nudžiugino jaunuosius centro lankytojus: projektas yra labai populiarus tarp jaunimo, jie turi savo numylėtinius ir džiaugėsi galėdami su jais pabūti kartu, pabendrauti. Svečiai padėjo surinkti aparatūrą ir kartu su jaunimu išbandė garso kokybę.

Šiltas bendravimas su svečiais nepaliko abejingų: parodytas dėmesys ir gerumas pradžiugino jaunuolius, sušildė jų širdis.

Nuoširdžiai dėkojame Trakų Rotary klubui už padovanotą muzikos įgarsinimo aparatūrą, visiems renginio svečiams – už parodytą dėmesį ir bendravimą, už šiltą pabuvimą kartu šaltą žiemos popietę.
 

Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro informacija

Griežtai draudžiama Trakietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.232.53.231.

Rašyti

Portalo Trakietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Daugiau seleno kraujyje – mažesnis insulto pavojus

Naujojo amerikiečių ir kanadiečių tyrimo metu dar kartą patvirtinta, kad selenas – vienas plačiausiai aptarinėjamų mikroelementų, apsaugo n...

Išrūšiuotų atliekų „nelaimingo likimo“ mitas sugriautas!

Nepaisant nenuginčijamos rūšiavimo svarbos, kuri, mums gyvenant šiltnamio efekto eroje kiekvienais metais tampa vis aktualesne, toli gražu ne vis...