Daugiavaikei motinai – rajono savivaldybės vadovų sveikinimai

Grendavės seniūnijoje, Samninkėlių kaime gyvenanti 85 metų Veronika Banuškevičienė su širdies virpesiu prisimena neseniai išgyventas jaudinančias akimirkas Prezidentūroje. Įspūdžiai visam gyvenimui – šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė jai įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį už išaugintus ir dorais piliečiais išauklėtus 6 vaikus.

 

Šiais gražiais prisiminimais V. Banuškevičienė pasidalijo ir su jos namus vakar aplankiusiais svečiais – rajono savivaldybės merės pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės administracijos direktoriumi Dariumi Kvedaravičiumi, Socialinės paramos skyriaus vedėja Danute Zalieckiene, Grendavės seniūnijos seniūnu Aleksandru Abeciūnu, Grendavės kultūros darbuotoja Zofija Abeciūniene. Rajono vadovai taip pat pagerbė daugiavaikę motiną, įteikę jai dovanų, palinkėję sveikatos, geros pavasariškos nuotaikos.

Linksma, guvi močiutė su savo vyru Juozu, prieš kelerius metus išėjusiu iš šio pasaulio, išaugino dvi dukras ir keturis sūnus. Visą gyvenimą su vyru gyveno kaime, abu iki pensijos dirbo tuomečio kolūkio „Gimtoji žemė“ gyvulių fermose.

„Ir dabar galiu pamelžti karvę, tik per sunku kibirą su pienu nešti“, – šypsodamasi sako V. Banuškevičienė, be kasdienio darbo kolūkyje turėjusi ir savo nemažą ūkį, kuris šeimą augino ir maitino. Gausi šeima močiutei nebuvo nei didelis vargas, nei rūpestis, nes visi labai gražiai sutarė, vieni kitiems padėjo.

Dabar energinga, mylima ir gerbiama V. Banuškevičienė dosniai dalija šilumą ir meilę 10 vaikaičių ir 12 provaikaičių. Kai šiemet minėjo savo jubiliejinį gimtadienį, į namus sugužėjo net 39 šeimos nariai bei artimiausi svečiai. Ir visi sutilpo nedideliame namelyje, nes buvo gera pabūti kartu, pagerbti mamą, močiutę, promočiutę. Ją sunku pavadinti senole, nes šios moters akys šviesios, švytinčios ir žaižaruojančios, besidžiaugiančios gyvenimu.
 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Samninkėlių kaime gyvenančią V. Banuškevičienę (viduryje su gėlėmis)pagerbė rajono savivaldybės bei Grendavės seniūnijosvadovai. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Griežtai draudžiama Trakietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.232.53.231.

Rašyti

Portalo Trakietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Daugiau seleno kraujyje – mažesnis insulto pavojus

Naujojo amerikiečių ir kanadiečių tyrimo metu dar kartą patvirtinta, kad selenas – vienas plačiausiai aptarinėjamų mikroelementų, apsaugo n...

Išrūšiuotų atliekų „nelaimingo likimo“ mitas sugriautas!

Nepaisant nenuginčijamos rūšiavimo svarbos, kuri, mums gyvenant šiltnamio efekto eroje kiekvienais metais tampa vis aktualesne, toli gražu ne vis...