Aukštadvaris šventė savo gimnazijos 100-metį

Spalio 27 d. Aukštadvario gimnazija šventė savo veiklos šimtmetį.

Šventėje dalyvavo buvę ir esami gimnazijos pedagogai, alumnai, Seimo nariai Jonas Liesys ir Juozas Baublys, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Bliujūtė, Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzendzevičienė, gimnazijų vadovai ir socialiniai partneriai.

Gimnazijos direktorius Arūnas Valančiauskas šventinėje kalboje išskyrė svarbiausius mokyklos raidos etapus, pabrėžė, kad gimnazijos aurą kuria čia mokęsi ir besimokantys mokiniai, dirbę ir dirbantys pedagogai. Paminėjo mokyklos medalininkus ir mokinius baigusius su pagyrimu bei pasiekusius mokslo aukštumų. Pasidžiaugė pasiektais mokymosi rezultatais ir grįžtančiais į savo nuostabų gimtąją kraštą įleisti jaunas šaknis.

Gimnazijos bendruomenei įteikta padėkų, atminimo dovanų ir negailėta gražių sveikinimo žodžių. Nuostabų renginį vainikavo gimnazijos mokinių, buvusių mokinių ir Rūdiškių muzikos mokyklso pučiamųjų instrumentų orkestro „Valery Brass“ orkestro koncertas, kuris suteikė klausytojams šventinę nuotaiką.

Mokykla gyva, kol joje skamba mokinių balsai ir juokas, kol skambutis kviečia pamokon ir iš jos, kol mokytojas atverta širdimi veda mokinį klaidžiu žinių keliu, dalija išmintį, moko įžvelgti gyvenimo prasmę ir didžiąsias savybes, o mokinys nuoširdžiai visa tai priima, išsaugo ir pritaiko šiame sudėtingame skubančiame pasaulyje.

„Džiaugiamės gimnazijos jubiliejumi ir sveikiname jos bendruomenės narius. Linkime visiems ir toliau matyti jauno žmogaus sielą, nukreipti jį gėrio, grožio, teisingumo pusėn, sudominti dvasios lobiais. Tik tai, kas pajausta, išgyventa tampa vertybe nušviečiančiu keliu į ateitį“, – sakė rajono savivaldybės administracijos direktorius D. Kvedaravičius, linkėdamas sėkmės esamiems ir buvusiems mokiniams, mokytojams, Aukštadvario bendruomenei.
 

Trakų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus informacija

Nuotraukoje: Aukštadvario gimnaziją 100-mečio proga sveikina Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius ir savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Bliujūtė. Vilmos Puišienės nuotr.

Griežtai draudžiama Trakietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.167.112.42.

Rašyti

Portalo Trakietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Lentvario bibliotekoje skambėjo vokiečių kalba

Spalio 22-28 dienomis Lietuvoje vyko vokiečių kalbos dienos ,,O kaip vokiškai?“. Šia iniciatyva siekiama pabrėžti vokiečių kalbos vaidmenį ...

DEMOS leidyklos knygų vakaras

Lapkričio 22 d. (ketvirtadienį), 16.30 val. kviečiame į „DEMOS knygnešių“ renginį Trakų viešojoje bibliotekoje.